VİVO’nun yeni akıllı telefonu: V25 5G Türkiye’de: İşte özellikleri…

Vivo’nun şık tasarımının yanı sıra üstün performanslı akıllı telefonu V25 5G modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Katar’daki Dünya Kupası’nın resmi akıllı telefonu da olan cihaz üstün kamera özellkleriyle yaratıcılığını bir üst boyuta taşımış durumda. İşte iki farklı renk modeliyle vivo’nun Türkiye’deki yeni modeli V25 5G’nin özellikleri ve satış fiyatı….

Dünyanın lider teknoloji markalarından vivo, bugüne kadar akıllı telefon sektörüne kattığı ilkler ile adından söz ettirdi. İlk ekran altı parmak izi okuyucu, açılıp kapanan kameraya, dünyanın en ince akıllı telefonu ve renk değiştirebilen tasarım gibi birçok özellikte vivo’nun imzası var.

2021 yılında dünyanın en çok satan 5 telefon markası arasında yer alan vivo, geçtiğimiz yıl 20 milyon dolarlık yatırımla Türkiye’de üretim tesisi  kurmuştu. vivo Türkiye bir yandan Y serisi cihazların üretiminin bu fabrikada kapasite artırımına giderken, diğer yandan yeni üstün performans ve tasarım özelliklerine sahip vivo V25 5G modelini de satışa çıkardı.

Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan bu telefon aynı zamanda Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası organizasyonunun da Resmi Akıllı Telefonu.

vivo'nun yeni akıllı telefonu: V25 5G Türkiye'de: İşte özellikleri... - 1

Sektör lideri teknolojileri ve güçlü özellikleri ile vivo V25 5G, şık tasarımı ve güçlü performansının yanı sıra kullanıcılarına mükemmel fotoğrafçılık özellikleri sunuyor.

vivo, üstün kamera ve fotoğrafçılık özelliklerine ve en yeni görüntüleme teknolojilerine sahip akıllı telefonun, fotoğraf ve video ile kendini ifade etmeyi seven kullanıcılar için özel olarak tasarlandığını belirtiyor.

 

 BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir