Meghan Markle’dan Prenses Kate’e program teklifi

İngiliz kraliyet sarayının iki gelini Meghan  ve Prenses Kate cephesinde dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

41 yaşındaki Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, 38 yaşındaki Galler Prensesi Kate’i, popüler podcast programı Archetypes’a davet ettiği öğrenildi. Yahoo Life’ın bir saray uzmanına dayandırdığı haberine göre, Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth’in cenazesi için eşi Prens Harry ile birlikte İngiltere’de oldukları dönemde Kate Middleton’ı programına davet etti. Bu, Meghan ve Harry çifti kraliyetten ayrılmadan önce aralarının bozuk olduğu öne sürülen Meghan ve Kate ikilisi için şaşırtıcı bir gelişme olarak nitelendirildi.

Meghan Markle'dan Prenses Kate'e program teklifi - 2

Kraliyet uzmanı Neil Sean, kendi YouTube kanalında, “Meghan buradayken Windsor’daki kır evlerinde kaldı. İyi bir kaynağa göre, Galler Prensesi’nden Archetypes programının yeni bölümünde yer almasını rica etti. Düşününce mantıklı geliyor. Meghan’ın bakış açısına göre, iki düşesin (o zaman ikisi de öyleydi) aile hayatı, çalışma hayatı ve iş dengesini sağlamanın zorlukları konularında konuşması fikrine dayanıyordu” diye konuştu.

Meghan Markle'dan Prenses Kate'e program teklifi - 3

Düşes Meghan ile Prenses Kate’in aynı programda buluşup buluşmayacakları konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Kraliyetten ayrılarak ABD’ye taşınan Prens Harry ile Meghan Markle, Mart 2020’den beri ilk kez Kraliçe Elizabeth’in cenazesinde Prens William ve Prenses Kate ile yan yana geldi.

-NTV Haber

 

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir