Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin, bir dijital platformda yayınlanan belgeselinden sonra yükselen tansiyonu düşürmek için kraliyet ailesiyle bir araya geleceği öne sürüldü.

The Sunday Times’ın haberine göre, Sussex çifti, kraliyet ailesinden özür dilemek için bir görüşme planlıyor.

Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor - 2

Belgesel dizide kraliyet hakkında ırkçılık suçlaması, İngiliz Milletler Topluluğu’nun İngiltere sömürgesi olarak lanse edilmesi ve özellikle
Meghan Markle’ın gösterişli reverans esprisi belgesele tepkilerin yoğunlaştığı noktalar.

 

Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor - 3

Ünlü çift, bir süre önce Robert F. Kennedy İnsan Hakları örgütü tarafından verilen ırkçılıkla mücadele ödülünü aldı ve bu ödülü kabul etmeleri, kraliyet sarayında yaşandığı
iddia edilen sistematik ırkçılığı böylece kabul etmiş oldukları şeklinde yorumlandı.

Bu da aslında Harry’nin babası Kral Charles ve tahtın varisi ağabeyi Prens William için oldukça sıkıntılı bir durum. Saray, konudan rahatsız olsa da ödülün ve ödül etrafında oluşan dedikoduların çok sözü edilmedi. Ses getiren belgesellerinde kraliyeti suçlayan Meghan Markle ve Prens Harry ikilisi, söylemleriyle İngiltere’de büyük bir tepkiye yol açarken ve Kral Charles’ın taç giyme töreninden uzak durmaları istenirken, Kral Charles’ın ikiliyi törene çağıracağı haberi şaşırttı.

Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor - 5

 

Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor - 6

 

6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan taç giyme törenine tepkilerden ötürü katılıp katılmayacağı belli olmayan Prens Harry ve Meghan Markle’a Kral Charles’tan adım geldi.

Kraliyet ailesi ile en son Kraliçe Elizabeth’in cenaze töreninde bir araya gelen çifti, Kral Charles’ın taç giyme törenine çağırdığı belirtildi. Çiftin bu davate ne yanıt vereceği henüz bilinmiyor.

 

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir