Jeff Bezos’tan Leonardo DiCaprio’ya imalı mesaj

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan ve Amazon’u kurarak bu unvanı elde eden Jeff Bezos, Twitter üzerinden Leonardo DiCaprio ile “atıştı”.

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos, sevgilisi Lauren Sanchez’in katıldıkları etkinlikte karşılaştıkları Leonardo DiCaprio’ya yakın davrandığı anların gündem olması üzerine esprili bir mesaj paylaştı. Bezos, bir uçarım uyarısının önünde verdiği poza DiCaprio’yu alıntılayarak “Leo gel buraya, bir şey göstereceğim” yazdı.

Los Angeles’ta düzenlenen bir gala etkinliğinde karşılaşan Jeff Bezos ile sevgilisi Lauren Sanchez ve Leonardo DiCaprio ayaküstü sohbet etti. Kısa sohbet sırasında Sanchez’in DiCaprio’ya hayran hayran bakması sosyal medyada viral oldu.

Bezos, videonun yoğun bir şekilde paylaşılması üzerine üzerinde, “Tehlike! Dik kayalık, ölümcül düşme riski” yazan bir tabela önünde çekilmiş fotoğrafını yayınladı.
Bezos, yıldız oyuncuyu alıntılayarak “Leo, buraya gelsene, sana bir şey göstereceğim…” mesajını yazdı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Bay Leo, sizin kız arkadaşınızı çalan adam” yorumları yaparken Bezos da esprili bir dille tartışmaya dahil oldu. Bazı kullanıcılar ise, “Jeff, Amazon Prime’daki bütün Leo filmlerini kaldıracak” ve “Leo Amazon Prime üyeliğini kaybedecek” yorumlarını yaptı.

Sevgilisinin Leonardo DiCaprio'ya hayranlıkla baktığı görüntüler viral olan Jeff Bezos'tan esprili paylaşım: Gel, bir şey göstereceğim

 

 

 

– FoxBusiness / Hola

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.