İkiz bebek bekleyen Hilary Swank’ten hamilelik pozu

İki Oscar’lı oyuncu Hilary Swank, ikiz bebek bekliyor. 48 yaşındaki Amerikalı aktris, büyüye göbeğinin fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

İkiz bebek bekleyen Hilary Swank'ten hamilelik pozu - 2 Noel ağacı süslerken çekilen fotoğrafını paylaşan Swank, “Noel’den tek istediğim sizsiniz” diyerek bebeklerini işaret etti.

İkiz bebek bekleyen Hilary Swank'ten hamilelik pozu - 3

Swank, eşi Philip Schneider ile ikiz bebek beklediklerini ekim ayında duyurmuştu. 2018’den bu yana evli olan çift, ilk kez çocuk sahibi olacak.

Hamilelikte ilk üç aylık dönemi aştıktan sonra daha iyi hissettiğini söyleyen Swank, yeni dizisi Alaska Daily’yi çekerken hamileliğini gizli tutmanın zor olduğunu itiraf etmişti.

“Pantolonumu arkadan kesiyordum çünkü artık bana uymuyordu” diyen Swank, etrafındaki insanların da pantolonun üstüne nasıl uymadığına şaşırdığını anlatmıştı. Çözüm olarak gömleği pantolonun üstüne çıkarmayı önerdiğini söyleyen ünlü oyuncu, kilo almaya başlamasının hamileliğini gizlemesini önlediğini söylemişti.

İkiz bebek bekleyen Hilary Swank'ten hamilelik pozu - 5

Swank, katıldığı Good Morning America adlı programda ilk defa hamile olarak görüntülenmiş, “Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Şimdi anne olacağım. Hem de bir değil, iki çocuk annesi olacağım” demişti.

Milyon Dolarlık Bebek (2004) ve Erkekler Ağlamaz (1999) ile iki kez Oscar’da En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi olan Swank, en son Alaska Daily adlı dizide rol aldı.

 

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir