Haftalık burç yorumları (19 – 25 Aralık 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 19 – 25 Aralık 2022 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

 

 

Oğlak yeni ayı “Şansına güvenme” diyor. 

Bu hafta kendinizi özellikle iş ve para konularında koruduğunuz takdirde sıkıntı yaşamazsınız.

19 – 25 Aralık 2022  GÖKYÜZÜ GENEL DURUMU

Ay’ın konumu:

19 – 25 Aralık 2022 haftasında Ay, Akrep burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Oğlak burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın gökyüzü olayları:

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Oğlak burcunda yaşanacak olan yeniay. Bu yeniay şans gezegeni Jüpiter ile birebir sert açıda olduğu için, kariyer ve toplumsal saygınlık ve tanınmışlığınız, organizasyon, yönetim ve iktidar kurduğunuz alanlar, aynı zamanda gelecek ile ilgili hedefleriniz ve işinizle ilgili durumlarda abartılı yaklaşımlara, son anda yaşanacak olan olumsuzluklara neden olacakmış gibi görünmekte. O nedenle dolunayın etkisini yaşayacağımız bu hafta işle ilgili konuları biraz daha rölantide tutmanızda fayda var diyebilirim.

Hafta başında ise gökyüzü biraz daha hareketli görünmekte. Dolayısıyla yaşayacağınız olaylara da tahammülünüz yer yer kalmayabilir. Her ne kadar sabrınızın sınandığını hissediyor olsanız da kendinizi duygularınıza bırakmayın derim.

Genel olarak bakıldığında bu hafta biraz yorucu bir hafta olacak dememiz mümkün. Kendinizi özellikle iş ve para konularında koruduğunuz takdirde sıkıntı yaşamazsınız.

 

Haftalık burç yorumları (19 - 25 Aralık 2022) - 2

KOÇ

Bu hafta yaşayacağınız yeniay sizi daha çok iş ve işle ilgili konularda yeni başlangıçlara itebilir. Bu ve buna benzer parayı anlatan meselelerde karar vermek durumunda kalabilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (19 - 25 Aralık 2022) - 3

BOĞA

Oğlak burcundaki bu yeniay sizi daha çok uzun vadeli planlar yapmaya teşvik edebilir. Bunu yaparken şans faktörünü hiç düşünmeden direkt akılla kararlar verin.

 

Haftalık burç yorumları (19 - 25 Aralık 2022) - 4

İKİZLER

Bu hafta yaşayacağınız yeniay sizi resmi işlere biraz boğabilir. O nedenle olabildiğince bilen birilerinden akıl almayı ihmal etmeyin derim. Planlı olursanız işleriniz kolaylaşır

 

Haftalık burç yorumları (19 - 25 Aralık 2022) - 5

YENGEÇ

Bu yeniay sizi daha çok evlilik konusunda tetikleyebilir. İlişkiniz yeni bir boyuta gelebilir veya hoş bir aşk ilişkisine adım atacak olabilirsiniz. Ağzınızdan çıkanı mutlaka bu hafta kulağınız duysun.

 

Haftalık burç yorumları (19 - 25 Aralık 2022) - 6

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir