David Beckham’dan herkesi şaşırtan açıklama: Victoria 25 yıldır aynı yemeği yiyor

Bir podcast programına katılan David Beckham, eşi Victori Beckham ile ilgili ilginç bir itirafta bulundu. Beckham eşinin 25 yıldır farklı bir şey yemediğini söyledi.

Futbolun tanınan yüzlerinden David Beckham, River Cafe Table 4 adlı podcast programına katıldı. Programda eşinin yeme alışkanlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulunan eski futbolcu, “Maalesef 25 yıldır aynı şeyleri yiyen biriyle evliyim” dedi.

Eşinin sadece ızgara balık ve buharda pişmiş sebze yediğini anlatan Beckham, en sevdiği zamanların, eşinin farklı bir şeyler yediği zamanlar olduğunu söyledi.

River Cafe Table 4 podcastinde eşinin yeme alışkanlıkları hakkında konuşan David Beckham, harika bir yemek yediğinde bunu başkalarının da denemesini çok istediğini belirtti.
Fakat bu cümlesinin ardından “maalesef 25 yıldır aynı şeyi yiyen biriyle evliyim” diyerek dinleyicilerin dikkatini çekti.

David Beckham, Victoria Beckham ile tanıştığından bu yana yalnızca ızgara balık ve buğulanmış sebze yediğini söyledi. Bundan çok nadiren sapan Victoria Beckham, dineyicilerin şaşkınlığa uğramasına neden oldu.

David Beckham, eşinin kendi yediği bir şeyi paylaştığı tek zamanın Victoria Beckham’ın Harper’a hamile olduğu zaman olduğunu söyledi. Bunun en sevdiği akşamlardan biri olduğunu belirten futbolcu, yemeğin ne olduğunu hatırlayamasa da o zamandan bu yana bir daha böyle bir şey yapmadığını söyledi.

Victoria Beckham daha önce de yağda veya soslarda pişirilmiş yiyecekleri yemediğini, kırmızı et ve süt ürünlerini de tüketmediğini açıklamıştı. Ayrıca kaçamak yemeğinin bir parça tam tahıllı tost olduğunu ve doğum gününü meyveden yapılmış bir pastayla kutladığını söylemişti.

Eski futbolcu David Beckham ise dört çocuğunun ve eşinin evde olmadığı zamanlardan keyif aldığını, çünkü istediği şeyi pişirebildiğini belirtti. Victoria Beckham’ın çocuklarla birlikte kendi ebeveynlerinin partisine gittiği bir akşam, kendisi için hazırladığı kırmızı etten oluşan menüyü keyifle anlatan David Beckham, özellikle mangaldan çok keyif aldığını ayrıntılı bir şekilde dinleyicilerle paylaştı.

Üstelik David Beckham yemek yemeyi o kadar çok seviyor ki, kendisi için yemek yaptığı anları, “her şeyi yoluna koymak için en uygun zaman” olarak nitelendiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.