Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akıncı TİHA’larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz

Rize konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız (TİHA) Akıncı’larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefinde ana muhalefet vardı. Erdoğan, “CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Cumhurbaşkanı, ”FETÖ’cüler için Ankara’dan İstanbul’a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi” şeklinde konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”Gazete küpürleri üzerinden partimizi kapatmaya çalıştılar. Cumhuriyet mitingleri adı altında darbe çağrısı yaptılar. ‘Arkadaş’ diyerek teröriste canlı kalkan olanları gördük. Kimdi bu? Ana muhalefetin başı. Doğu Akdeniz’de yürüttüğümüz çalışmalara destek vermek yerine Yunan gazetelerine manşet çıkaranları gördük.

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’E ELEŞTİRİ

FETÖ’cüler için Ankara’dan İstanbul’a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi. (CHP) Her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar. CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor. 20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor. Dolmabahçe Sarayı’nın karşı duvarına ‘zulüm 1453’te başladı’ diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun. Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncı’larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.