1074 ÇANKIRI SPOR’DAN AÇIKLAMA

4 yıldır konakladığımız içinde futbol sahası, kondisyon salonu bulunan spor tesisi bu yıl kız yurdu yapılmak istendiği için bizlere verilmiyor.

Kulübümüz geçtiğimiz hafta Bölgesel Amatör Ligi katılım evraklarını Türkiye Futbol Federasyonu’na göndermiştir.

Transfer çalışmalarımız devam etmektedir. Anlaşma sağladığımız futbolcular bulunmakta olup alt yapımızdan A takıma çıkardığımız bazı oyuncular bulunmaktadır. Geçtiğimiz sezon ve bir önceki sezonda kadromuzda yer alan bazı oyuncularımızla teknik sorumlumuzun raporu doğrultusunda yola devam edeceğiz. En kısa sürede çalışmalara başlamak istiyorduk fakat aşamadığımız problemlerle karşı karşıya kalıyoruz.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüzle yapmış olduğumuz görüşmede 4 yıldır kullandığımız içerisinde futbol sahası kondisyon salonu bulunan kamp eğitim merkezinin bu yıl bizlere verilemeyeceği bilgisini almış bulunmaktayız. Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğüne spor tesisi olan kamp eğitim merkezinin neden verilmediğini sorduğumuzda Çankırı Valiliğinin kız yurdu olarak kullandırmak istediği bilgisi bizlere verildi.

Şuanda teknik ekip ve futbolcularımızın yatacak yeri olmadığından, tesis işlemleri için çok büyük çaba sarf ediyoruz. Tesis sorunu çözüldüğünde en kısa sürede toplantı yapacağımızı kamuoyu bilgisine sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.